ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

عطر و طعم دلنشین جای ایرانی اصیل را به خانه شما می آوریم ...

اگر طرفدار چای ایرانی هستید و یا برای اولین بار می‌خواهید چای ایرانی بخرید، جای درستی آمده‌اید. ما بهترین چای‌های ایرانی را برای شما دستچین کرده‌ایم تا برای همیشه انتخاب اول شما برای خرید چای ایرانی باشیم. چای ایرانی درکام، سالم، طبیعی و بدون هر افزودنی است و دارای عطر و طعمی دلنشین و ماندگار است.

پشتیبانی تلفنی

چای ایرانی دیلمون

چای ایرانی را بهتر بشناسید...

اگر برایتان سوال پیش آمده که چای‌های ایرانی چه تفاوتی با یکدیگر دارند و یا کدام یک بهتر هستند پیشنهاد می‌کنیم فیلم انواع چای را که برایتان آماده کرده‌ایم حتما ببینید.

برگ‌های چای در کارخانه طی آخرین مرحله از مراحل تولید چای که مرحله سورتینگ نام دارد، به انواع مختلفی از چای مثل سرگل، ممتاز، قلم، شکسته، باروتی و خاک چای تفکیک می‌شوند. هر کدام از این چای‌ها عطر و طعم خاص خودشان را دارند و از نظر ظاهر، کیفیت و میزان رنگ‌دهی نیز متفاوت هستند.

در فیلمی که مشاهده می‌کنید، به خوبی این تفاوت‌ها را توضیح داده‌ایم تا شما بیشتر با انواع چای ایرانی آشنا شوید و مطابق با سلیقه‌تان انتخاب کنید.

این فیلم را مشاهده کنید و در صورتی که سوالی داشتید با ما در تماس باشید، مطمئن باشید از شنیدن صدای کرم شما خوشحال خواهیم شد.

اگر برایتان سوال پیش آمده که چای‌های ایرانی چه تفاوتی با یکدیگر دارند و یا کدام یک بهتر هستند پیشنهاد می‌کنیم فیلم انواع چای را که برایتان آماده کرده‌ایم حتما ببینید.

بهترین چای ایرانی کدام نوع است؟

چای سرگل از غنچه و برگ‌های لطیف چای به دست می‌آید و به همین دلیل مرغوب‌ترین و گران‌ترین چای ایرانی است. چای ممتاز نیز بعد از چای سرگل، در رده بعدی قرار می‌گیرد و به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایین‎‌تر پرمصرف‌ترین چای ایرانی محسوب می‌شود و طرفداران زیادی دارد. چای‌های ارزان‌ قیمت‌تری مثل چای قلم و یا شکسته نیز طرفداران خاص خود را دارند. اما اکثر مشتریان ما طرفدار چای سرگل و ممتاز هستند که علاوه بر داشتن عطر و طعمی خوب و دلنشین، خوشرنگ نیز هستند.

چرا چای ایرانی نه چای خارجی؟

در فرآیند تولید چای ایرانی برخلاف بسیاری از چای‌های خارجی از هیچ گونه ماده افزودنی برای رنگ و عطر بیشتر چای استفاده نمی‌شود. ما از نزدیک از بسیاری از کارخانه‌های چای دیدن کرده‌ایم و با اطمینان می‌گوییم که چای ایرانی اصل، سالم و طبیعی است و هیچ افزودنی ندارد، اما فقط این نیست. آب و هوای خوب مناطق شمال کشورمان که چای در آن کشت می‌شود باعث شده که نیازی به استفاده از سموم شیمیایی برای مقابله با آفات نباشد و چای ایرانی از معدود چای‌هایی در دنیاست که بدون استفاده از سموم شیمیایی تولید می‌شود. این دلایل باعث شده، بسیاری از پزشکان به افرادی که مشکل معده دارند چای ایرانی را پیشنهاد کنند.

با خرید چای ایرانی از چای کار و تولید چای ایرانی حمایت کنیم.

در استان‌های گیلان و مازندران در حدود ۲۵ هزار هکتار باغ چای و ۱۵۰ کارخانه چای وجود دارد. همچنین در حدود ۱۰۰ هزار خانوار به طور مستقیم و غیرمستقیم از طریق تولید چای ایرانی بخشی از مخارج زندگیشان را تأمین می‌کنند. این در حالی است که تا چند سال پیش مردم ایران اقبالی به چای ایرانی نشان نمی‌دادند ولی در سال‌های اخیر بسیاری از افراد برای تجربه طعم واقعی چای و مراقبت از سلامتی خود به مصرف و خرید چای ایرانی روآورده‌اند و همین موضوع باعث انگیزه گرفتن چایکاران و کارخانجات برای افزایش تولید چای اصیل ایرانی شده است. ما نیز در راستای حمایت از چای ایرانی تصمیم گرفتیم کمپین #چای_ایرانی_بنوش را به راه بیاندازیم و از تمامی افرادی که چای ایرانی مصرف می‌کنند درخواست کنیم تا با اشتراک یک پست در شبکه‌های اجتماعی دوستان خود را به مصرف چای ایرانی ترغیب کنند تا نقشی کوچک در رونق صنعت چای داخلی داشته باشیم.

اگر تاکنون چای خارجی مصرف می‌کرده‌اید این قسمت را حتما بخوانید.

اگر مدت‌هاست که چای خارجی مصرف می‌کنید احتمالا وقتی برای اولین بار چای ایرانی استفاده کنید به نظرتان عطر و رنگ‌چای‌های قبلی را نداشته باشد. این به دلیل این است که چای ایرانی هیچ گونه رنگ و اسانس عطری اضافه‌ای ندارد و ممکن است در مقابل بعضی از چای‌های خارجی کمرنگ‌تر و یا کم عطرتر باشد اما در عوض بسیار سالم‌تر است. وقتی چای ایرانی را دم می‌کنید عطر و رنگی دلنشین دارد و حتی اگر برای چند ساعت هم روی کتری بماند سیاه و تیره رنگ نمی‌شود. اگر برای مدتی از چای ایرانی استفاده کنید عطر و طعم آرامش بخش و دلنشین چای ایرانی را با چای دیگری عوض نخواهید کرد و دیگر به سراغ چای‌های خارجی نمی‌روید. بسیاری از مشتریان ثابت چای ایرانی ما می‌گویند که دیگر نمی‌توانند از چای خارجی استفاده کنند زیرا تیره می‌شود و عطر بیش از حدی دارد که به دلیل داشتن اسانس‌های عطری است. پس جدا به شما پیشنهاد می‌کنیم چای ایرانی را جایگزین چای‌های خارجی کنید و به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید.

سوالات متداول

انتخاب چای سلیقه ایست اما پرطرفدارترین چای درکام، چای سرگل است. چای سرگل مرغوب‌ترین چای ایرانی است و دارای طعم گس و تلخی می‌باشد. این چای خوشرنگ و مجلسی است و عطر طبیعی بسیار خوبی دارد. در رده بعدی از نظر کیفیت، چای ممتاز قرار می‌گیرد که چای خوشرنگی است، طعمی ملایم‌تر و عطر خوبی دارد و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب‌تر پرمصرف‌ترین چای ایرانی محسوب می‌شود. عده‌ای نیز طرفدار چای قلم هستند که عطر و طعم بسیار ملایمی دارد و میزان رنگ‌دهی آن پایین‌تر است. چای قلم بیشتر برای مصرف شخصی مناسب است و نه مهمانی و مجالس. پیشنهاد ما به شما چای سرگل یا ممتاز است.

به چایی که در فصل بهار برداشت و تولید می‌شود چای بهاره می‌گویند. چای بهاره معمولا عطر و طعم بهتری دارد. لازم به ذکر است که چای درکام، چای بهاره است.

این دو چای هر دو برگ‌های ریز و پیچ خورده‌ای دارند. چای سرگل چای مرغوب‌تری است. طعم گس و تلخ‌تری دارد و عطر آن بیشتر است. در رده بعدی چای ممتاز قرار می‌گیرد که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب‌تر نسبت به سرگل پرمصرف‌ترین چای‌ ایرانی محسوب می‌شود. چای ممتاز گسی کمتر و طعم ملایم‌تری نسبت به سرگل دارد.

چای‌های ایرانی درکام از بین بهترین نمونه‌ها و با وسواس زیاد انتخاب شده‌اند. مشتریانی که یکبار از ما چای خریده‌اند، طرفدار چای ایرانی درکام شده‌اند و بارها از ما خرید کرده‌اند. ما در درکام فرآیند خاصی را برای انتخاب تمام محصولاتمان از جمله چای طی می‌کنیم. در سفرهایی که به گیلان داشتیم، از نزدیک به مزارع کشت چای سر زدیم و از مردم محلی برای پیدا کردن بهترین کارخانه‌های تولید چای پرس‌وجو کردیم. سپس به چند کارخانه مراجعه کردیم و مراحل تولید انواع چای ایرانی را از نزدیک دیدیم تا در نهایت توانستیم یکی از بهترین چای‌های سرگل موجود در تمام استان گیلان، چای ممتاز درجه یک، چای قلم و چای سبز ممتاز را برای شما تهیه کنیم. اما با این وجود ما برای جلب اعتماد شما 7 روز ضمانت بازگشت کالا و وجه را نیز در نظر گرفته‌ایم تا با خیال راحت از ما خرید کنید.

پشتیبانی تلفنی و آنلاین ما در تمام مراحل خرید در خدمت شماست و هر سوال یا مشکلی داشته باشید همراه شما خواهیم بود پس با خیال راحت خرید کنید.

چرا از دیلمون خرید کنیم؟

تضمین اصالت کالا

ما متعهدانه از کیفیت و سلامت محصولات خود اطمینان داریم لذا آماده ایم تا 7 روز پس از خرید در صورت درخواست شما، بدون قید و شرط و با احترام محصولات را بازپس بگیریم.

پشتیبانی از مشتریان

در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی داشتید می توانید با دیلمون تماس بگیرید، مطمئن باشید از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد ، منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تحویل فوری

تحویل سفارشات استان های البرز و گیلان در مدت زمان 24 ساعت
تحویل در سایر استان ها بین 2 تا 7 روز کاری
(بسته به روش ارسال و فاصله جغرافیایی)

– با خرید چای ایرانی دیلمون، از تولید چای ایرانی و چای کاران حمایت می‌کنید.

– با خرید اینترنتی چای، هر نوع چایی که می‌خواهید را درب خانه تحویل می‌گیرید.

– ما بی‌واسطه با تولیدکنندگان چای در ارتباطیم تا بهترین و باکیفیت‌ترین چای ایرانی را برای شما تامین کنیم.

– به دلیل کاهش واسطه‌ها می‌توانید چای ایرانی اصل و طبیعی را با قیمت مناسب از درکام تهیه کنید.

– برای اطمینان بیشتر شما 7 روز ضمانت بازگشت وجه داریم تا در صورت عدم رضایت از محصول آن را مرجوع کنید.

– تیم پشتیبانی تلفنی و آنلاین در تمام مراحل خرید در خدمت شماست و هر مشکل یا سوالی داشته باشید ما همراه شما هستیم.

– باعث خوش‌حالی ماست که مشتریان از چای دیلمون راضی هستند و نظرات انرژی بخش خود را برای ما می‌فرستند.

نظرات مشتریان عزیز ما درباره چای ایرانی دیلمون ...

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

0